Information
Search

Johnson & Johnson (Джонсон та Джонсон) - контактні лінзи


ТОП
ТОП
ТОП
-3 %

2 460.00 грн. 2 386.00 грн.

-3 %
ТОП

3 435.00 грн. 3 331.00 грн.

ТОП
-3 %

4 050.00 грн. 3 928.00 грн.

-3 %

3 840.00 грн. 3 724.00 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

линзы Johnson&Johnson    Компанія «Johnson & Johnson»

    У сучасному світі відома як величезний холдинг, що займається виробництвом товарів абсолютно різних категорій. Розробкою і випуском м'яких контактних лінз на сьогоднішній день займається підрозділ «Johnson & Johnson Vision Care». Історія самої компанії налічує більше 130 років, з виробництвом контактних засобів корекції зору вона пов'язана майже 60 років. У 1959 році в м Буффало невелика компанія «Frontier Contact Lenses» почала свою діяльність з виготовлення жорстких лінз, а пізніше, в 1980-х рр. вони представили першу партію м'яких засобів корекції зору. Стрімкий розвиток і впровадження інноваційних розробок привернули керівництво «Johnson & Johnson» і було прийнято рішення купити компанію «Frontier Contact Lenses».

    Ставши частиною найбільшого холдингу, почався бурхливий і стрімкий ріст виробничої активності. І ось з інтервалом всього в 8 років компанія дарує світу два інноваційні продукти: перші в світі гідрогелеві контактні лінзи з терміном носіння два тижні (1987 р) і гідрогелеві одноденні контактні лінзи (1995 г.). Розробкою силікон-гідрогелевих засобів корекції зору компанія «Johnson & Johnson» почала займатися вже на початку 2000-х рр.

     Контактні лінзи «ACUVUE»

    Сьогодні контактні лінзи «Johnson & Johnson» випускаються під торговою маркою «ACUVUE». Вони відрізняються винятковою тонкістю і гладкістю, що зробило їх незаперечним лідером на ринку засобів корекції зору.

    Модельний ряд «ACUVUE» досить великий. Контактні лінзи «Johnson & Johnson» випускаються з різними термінами носіння, дуже зручні у використанні і не відчуваються на очах - саме тому більшість споживачів зупиняє свій вибір саме на них. Особливою популярністю користуються лінзи Oasys. Купити контактні лінзи Johnson & Johnson в Україні можна в спеціалізованому інтернет-магазині «ГлазОк» за привабливою ціною.

    Торичні контактні лінзи Acuvue Oasys For Astigmatism

    Неймовірним проривом в світі оптики стало винахід компанією «Johnson & Johnson Vision Care» торических контактних лінз для корекції зору при астигматизмі. Астигматичні контактні лінзи мають більш складну конструкцію, ніж звичайні, вони характеризуються більшою товщиною, і форма самої лінзи відрізняється (знизу лінза ширше). Крім цього, торичні лінзи мають дві оптичних сили (одна відповідає за корекцію астигматизму, друга - далекозорості і короткозорості). Ціни на торичні лінзи вище, ніж на звичайні, і залежать від матеріалу виготовлення та терміну носіння.

    Правильно підібрати торичні лінзи може тільки офтальмолог. Для цього проводиться ряд обстежень. Маючи на руках рекомендації фахівця можна сміливо звертатися в інтернет-магазин «ГлазОк». У нас у продажу Ви знайдете найширший асортимент астигматичних лінз від провідного світового виробника «Johnson & Johnson Vision Care». Ми пропонуємо торичні контактні лінзи в Києві і з доставкою по всій Україні. Регулярні акції і знижки на лінзи ACUVUE в магазині «ГлазОк» Вас неодмінно порадують!