Information
Search

Henson (Хенсон) - розчини для лінз


ТОП

153.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Розчини от Henson Multison   Henson

    - це латвійська компанія, яка виробляє засоби, що забезпечують делікатний догляд за лінзами (корекційним і декоративними). Вона працює на ринку офтальмології близько тридцяти років, старт роботи підприємства припав на 1991 рік.

    Фірма досить швидко вибилася вперед серед аналогічних виробників і набула популярності. А все саме тому, що її фахівці створили розчин багатофункціонального типу. В основі даного розчину лежить унікальна хімічна формула від фахівців компанії «Хенсон». Сьогодні споживачі, які використовують контактну оптику, не з чуток знайомі з продуктом під назвою Multison. Цей продукт при тому що має гарні якісни характеристики, відрізняється низькою вартістю, а тому він у нашій країні досить часто купується споживачами.

   Розчин Multison

    Він універсальний. Якщо ви оберете його, то вам не буде потрібно купувати додаткові речовини, що забезпечують безпечне зберігання та очищення лінз. Адже він не тільки доглядає за контактною оптикою, а й вбиває мікроби, м'яко очищаючи поверхню.

    Продукт можна вважати дійсно ідеальним. Він піклується про ваше здоров'я: береже ваші контактні лінзи, а значить очі. Під час його застосування можна не боятися алергії і виникнення відчуття дискомфорту.

Завод Henson