Information
Search

Esoform (есоформ) - розчини для лінз


Немає жодного товару.

Раствор Multi Action компании Esoform    Розчини для чутливих очей від Esoform

    Esoform (Есоформ) - компанія, що спеціалізується на розробці рідин для лінз, почала свою роботу в 1921 році. Серед інших брендів дане підприємство вигідно відрізняється за рахунок:

     застосування сучасних розробок;

     постійного контролю якості процедури виготовлення;

     відповідності всім прийнятим вимогам і стандартам;

     використання інноваційних рішень в процесах виготовлення.

    Тривале функціонування на ринку офтальмології дозволило підприємству накопичити колосальний досвід, що забезпечує випуск якісних і екологічних товарів.

    Курс на екологічність

    Всі кошти для корекції зору, а також розчини, представлені виробником, можна придбати за демократичною ціною. При цьому якість складів знаходиться на максимально високому рівні. Такий підхід дозволяє уникнути алергій і зберегти здоров'я пацієнтів. Відмінний стан продукції було досягнуто за рахунок оптимізації процедур виробництва і автоматизації поточних ліній.

    Гранична відповідність стандартам якості ISO, постійне проведення досліджень, наукові розробки, а також принцип «Дивитися в майбутнє!» Дозволили підприємству Esoform (Есоформ) вибитися в лідери на ринку.

   Найяскравішим представником розчинів Esoform в Україні є Multi Action. У його склад входить гіалуронова кислота тому такий розчин рекомендують для починаючих користувачів контактними лінзами, або для людей з чутливими очима. Купити розчин Multi Action у нас можна в двох варіантах: окремо розчин або ж за акцією.