Information
Search

Disop (дісоп) - розчини для лінз, зволожуючі краплі


ТОП
ТОП
-14 %
ТОП

760.00 грн. 650.00 грн.

ТОП
ТОП

105.00 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Раствор для контатктных линз от Дисоп   Disop - рідина для лінз і не тільки.

   Компанія «Дісоп» є виробником засобів, завдяки яким ви можете без проблем доглядати за контактною оптикою. Головне для творців бренду - надати споживачам можливість піклуватися за лінзами різних типів, не завдаючи шкоди здоров'ю. Продукти фірми дуже якісні, вони без проблем очищають, зволожують і захищають.

   Практика показує, що контактні лінзи схильні до забруднення. А засоби «Disop» сприяють тому, що поверхня лінз захищена від бруду на протязі всього часу використання. Розробники засобів доклали багато зусиль, щоб знайти унікальне і дійовий засіб для очищення кожного типу контактної оптики. Крім того, виробник регулярно вивчає і аналізує потреби потенційних покупців, що допомагає створювати нові продукти.

Продукція Disop (дісоп)

   Фірма «Дісоп» виробляє наступну продукцію:

             краплі для очей зволожуючого типу різних видів;
             засоби (очисники, розчини) для контактної оптики;

   Особливою популярністю користуються розчини з гіалуроновою кислотою. Завдяки цьому інгридієнту, лінзи притягують більше води і як наслідок, очі менше відчувають лінзи. Тому розчин Disop Hidro Health HA пропонують для чутливих очей.
   «Дісоп» пропонує великий вибір розчинів і очних крапель, що мають різне призначення, тому перед покупкою обов'язково потрібно проконсультуватися з фахівцем.

растворы с гиалуроновой кислотой Disop