Information
Search

Скільки можна носити контактні лінзи не знімаючи?

Контактні лінзи мають різний термін носіння. Ця інформація вказується на коробці з контактними оптичними виробами. Час носіння залежить від виду і матеріалу, з якого виготовлені лінзи.

Термін носіння різних типів лінз

За часом, протягом якого можна носити лінзи, вони діляться на:

  1. Денні - їх можна використовувати, не знімаючи протягом 8-12 годин на добу. Їх маркують символами DW і використовують для корекції міопії, гіперметропії, астигматизму, як бандажа після операцій і з косметичною метою.
  2. Нічні - це абсолютно новий тип контактних лінз. Термін носіння становить 8-10 год. Особливість цього виду виробів в тому, що їх надягають на ніч і знімають днем. Лінзи за ніч змінюють конфігурацію рогівки, і хороший зір зберігається після видалення лінз протягом усього дня.
  3. Гнучкого терміну носіння - їх носять більш 12 год, в тому числі і в нічний час. Їх маркують літерами FW. Такі лінзи можна не знімати протягом 2-3 ночей поспіль.
  4. Пролонговані - лінзи не знімають протягом 7 днів і 6 ночей. Вони незамінні в тривалих поїздках і тим, хто працює в нічну зміну.
  5. Безперервного терміну носіння - даний вид можна носити безперервно протягом 30 днів і ночей. Такий тривалий термін вимагає регулярного контролю стану очей, так як рогівка повинна бути в ідеальному стані.

При підборі лінз офтальмолог рекомендує лінзи з певними характеристиками - кривизною, оптичною силою, діаметром. У нього можна дізнатися, скільки можна носити той або інший вид лінз. Тільки фахівець вирішує, чи можна використовувати лінзи денного або безперервного терміну носіння, і які це може мати наслідки.

Як доглядати за контактними лінзами під час використання?

Безпека використання виробів з різним терміном носіння залежить від дотримання правил догляду за ними. Лінзи потрібно очищати від нальоту і зберігати в спеціальному розчині. Чим довший термін носіння, тим ретельніше потрібно очищати лінзи. Для цього застосовують універсальні розчини або кошти з ензимами, які розчиняють білкові і сольові відкладення.

М'які лінзи потрібно правильно зберігати, щоб вони не втратили еластичність, міцність, прозорість. Від того, наскільки ретельно дотримується термін носіння і правила догляду за контактними виробами, залежить, скільки часу вони прослужать.

Де купити лінзи?

В інтернет-магазині GlazOK представлений широкий асортимент контактних лінз з різним терміном носіння. При оформленні замовлення можна отримати повну консультацію про характеристики вироби, термінів його носіння та рекомендації професіонала по догляду за ними. У магазині GlazOK можна відразу замовити і всі необхідні засоби догляду за лінзами.

Related Products