Information
Search

Огляд кращих одноденних лінз

Одноденні контактні лінзи, на думку фахівців, є найбільш безпечними та комфортними. Їхні переваги полягають, насамперед, у високій гігієнічності. Лінзи продають у спеціальному асептичному розчині, що повністю виключає інфікування очей. Для них не потрібні спеціальні засоби для очищення, футляри для зберігання. Близько 1/3 всіх користувачів КЛ віддають перевагу саме лінзам щоденної заміни.

Як правильно вибирати одноденні лінзи?

При підборі одноденних КЛ слід враховувати основні параметри моделі, до яких відносять:

 • матеріал;
 • газопроникність;
 • оптичну силу;
 • дизайн – сферичні, асферичні;
 • захист від сонячного випромінювання – UF-фільтр.

Крім того, лінзи розрізняються по діаметру, радіусу, осі нахилу циліндра.

Ці параметри визначає лікар під час діагностики зору. Він допомагає пацієнтові вибрати продукт відповідно до індивідуальних особливостей та потреб.

Переваги одноденних лінз

Високий рейтинг одноденок зумовили такі переваги:

 • простість та зручність – не вимагають спеціального розчину для очищення, зберігання, дорогих аксесуарів;
 • безпека – на них не встигають утворюватися відкладення, які є субстратом для розмноження патогенних мікроорганізмів та знижують оптичні властивості виробу;
 • стерильність – мінімум контакту виробу з пальцями, що значно зменшує ризик інфікування очей.

У одноденних лінз найкоротший період адаптації, тому їх рекомендують як перші вироби при корекції порушень зору.

Контактні лінзи денної заміни офтальмологи вважають найкращими, оскільки вони «працюють» протягом дня, а під час відпочинку очей відновлюється. При їх застосуванні ризик розвитку кон'юнктивіту, кератиту, «синдрому сухого ока», алергії та ерозії рогівки знижується до мінімуму.

Які моделі одноденних лінз вважаються найкращими?

Сьогодні одноденні лінзи затребувані людьми, які ведуть активний спосіб життя, які не мають часу на регулярний догляд за оптикою. Висока вартість популярних моделей нівелюється зручністю використання, комфортом протягом дня та безпекою носіння. Опитування споживачів та клінічні дослідження дозволили скласти топ найкращих одноденних КЛ на сьогоднішній день:

 1. Dailies Total від Alcon – інноваційний продукт, який відрізняється градієнтним вмістом вологи. КЛ мають різний показник вологи – 33% у товщі та 80% на поверхні. Виріб дозволяє комфортно почуватися у приміщеннях з кондиціонованим повітрям, опаленням, перед монітором комп'ютера. Дихаючі КЛ (Dk/t156 од.) дозволяють уникнути гіпоксії тканин та неоваскуляризації рогівки.
 2. Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe від Johnson & Johnson – містить спеціальний зволожуючий компонент, що забезпечує комфорт на весь день. Його склад аналогічний людській сльозі, що унеможливлює розвиток «синдрому сухого ока». Легке тонування полегшує пошук лінзи в контейнері та встановлення. Матеріал містить 38% води, що запобігає пересиханню виробу навіть у сухому мікрокліматі. Максимальна киснепроникність (121.0 од.) забезпечує високу біосумісність.
 3. Dailies AquaComfort Plus від Ciba Vision – у цих лінзах при морганні активується система «потрійного змочування». Матеріал містить значну (69%) кількість води, що робить лінзу гнучкою, еластичною. Вироби коригують порушення рефракції до норми (100%), мають широкий діапазон діоптрій.
 4. 1-Day Acuvue TruEye від Johnson & Johnson – силікон-гідрогелеві МКЛ, які забезпечують вільний доступ кисню до тканин, залишаються зволоженими близько 18 годин і мають маркування, що полегшує правильне розташування лінзи в оці.
 5. Clearlux One Day Aspheric від Cooper Vision – асферичні лінзи виконані із застосуванням інноваційних технологій. Aquagen – підтримує високе змочування та не вимагає застосування зволожуючих засобів додатково. One day Aspheric гарантує повну біосумісність, високі коригувальні властивості, комфорт протягом дня.

Перелік кращих продуктів можна продовжити, але в каталозі інтернет-магазину ГлазОк є всі перелічені вище та інші КЛ щоденної заміни від провідних світових брендів з докладним описом характеристик, властивостей, особливостей та показань.

Де купити одноденні лінзи?

У той час, як більшість продавців реалізує вироби великими обсягами, в інтернет-магазині ГлазОк можна купити поштучно одноденні лінзи, парою або невеликими упаковками. У каталозі представлені тільки оригінальні товари, що підтверджують сертифікати міжнародного зразка та відгуки про одноденні лінзи від вдячних клієнтів.