Information
Search

Контактні лінзи Ultra

Ultra - силікон-гідрогелеві лінза планової заміни     У сучасному світі технологій людина більшу частину часу проводить біля екранів моніторів, смартфонів, планшетів. Монотонність тривалого навантаження на м'язи очей до кінця робочого дня дає відчуття «каламутності», напруженості, втоми, втрати гостроти зору. Через те що людина дивлячись в екран в рази рідше моргає, очі відчувають нестачу вологи.

     Рішення таких істотних проблем - завдання перед виробниками м'яких контактних лінз. Bausch + Lomb - один з лідерів світової оптичної промисловості. Їх вирішення проблеми стала технологія MoistureSeal (Моісче Сил) що в перекладі означає Запечатана Волога, вона дозволила впровадити в контатную лінзу максимальну кількість влагозадержівающая компонента PVP (полівіпілпірролідон). Назва лінза отримала ULTRA, на ринку контактної корекції була представлена ​​в 2014 році. З 01 жовтня 2018 року його стала доступні і для українського споживача.
    Ultra - силікон-гідрогелеві лінза планової заміни, 1 місяць. Асфіріческій дизайн дозволяє бачити чітко навіть при поганому освітленні. Завдяки технології Moisture Sael (Моісче Сил) в лінзах високий вміст зволожуючих компонентів, які утримують і притягують вологу, роблячи лінзи комфортними для носіння протягом всього дня.

  • немає сухості очей
  • немає разраженной
  • немає почервоніння
  • немає втоми
  • так комфорту

    Високий вміст вологи в лінзах не вплинуло на пропускаемость кисню. Ваші очі отримають достатню кількість кисню для здорового способу життя.

новінка от баушендломб ультра


    Додамо наявність УФ фільтра і широку базу Діоптрійність (від +6,00 до -12,00). В упаковці 3 лінзи. Завдяки тонким краях, ультратонкому матеріалу, лінзи Ultra затребувані не тільки вимогливими пацієнтами а й новачки гідно оцінюють їх, так як період звикання зведений нанівець.

Related Products

    На даний момент лінзи доступні для продажу тільки в оптиці. Ви можете зателефонувати за номером (044) 257 23 52; (063) 257 23 52 та замовити попередньо потрібну вам діоптрію, потім під'їхати за адресою вул. Васильківська 5/7 "Оптика на Васильківській".