Information
Search

Як зробити макіяж під окуляри?

Сьогодні окуляри вже виконують не просто утилітарну функцію корекції зору, вони - стильний елемент образу. Тому і макіяж потрібно робити з урахуванням аксесуара. Існує кілька загальних рекомендацій, як зробити макіяж під окуляри, дотримуючись яких ваш образ стане ідеальним.

Макіяж під окуляри для корекції короткозорості

Лінзи «мінус» візуально роблять очі менше, тому завдання макіяжу їх збільшити. Не варто захоплюватися контрастною підведенням. Темні стрілки візуально обмежують і зменшують очей. Для яскравого макіяжу очей можна використовувати м'який олівець, растушевку ліній, що подовжує туш. Важливо вибрати косметику хорошої якості, яка не буде виглядати неохайно вже через кілька годин після накладення.

Якщо на внутрішній край століття нанести білий або світло-бежевий олівець, то погляд стане яскравішим, а очі «відкриються». Лінії не варто замикати в куточках очей. Відсутність підводки на нижньому столітті також візуально збільшує очі. Тіні і колір брів підбирають відповідно до кольором оправи.

Макіяж під окуляри для далекозорості

Під лінзи з «позитивними» діоптріями слід правильно вибрати основу під макіяж. Лінзи роблять більш помітними всі зморщечки, вади. Тому необхідно їх ретельно замаскувати за допомогою коректора або консілера. Коректор з легкою текстурою надійно приховає синці і мішки в подглазничной області. Його колір підбирають з урахуванням виду вади. Синюваті кола маскують засобом персикового відтінку, коричневі плями - рожевого, фіолетові - жовтого. Засіб наносять точково і акуратно розтушовують.

Дрібні дефекти маскують консілером. Правила підбору кольору ті ж, що і при виборі коректора. Під «плюсові» лінзи не можна наносити занадто світлі тіні з перламутровим або металевим блиском. Лінії підводки повинні бути чіткими, а олівець і тіні не повинні «плисти» або скочуватися. Найбільше підійдуть пастельні кольори, максимально натуральний макіяж і тонкий шар туші для вій. Лінзи підкреслять недбалість підводки і грудочки на віях. Нижній ряд не потрібно фарбувати, щоб очі не здавалися «совиними» - круглими.

Як підібрати тіні під оправу?

Під темну рогову оправу підбирають теплі кольори: бежевий, теракотовий, коричневий. Металева срібляста буде добре поєднуватися з перлинно-сірими, димчасто-блакитними, бузковими тінями. Золота оправа буде виглядати елегантно на тлі кремових, бежевих, коричневих відтінків. Під тонку металеву оправу підійде будь-який - «нюдовий» або «смокі айс» макіяж. Головне - уникати тонких контрастних стрілок.

Чорна рогова оправа робить образ суворим. Тому макіяж під такі окуляри повинен бути стриманим, непомітним. Краще зробити акцент на губах, використавши яскраву насичену помаду. Кольорова оправа вимагає ретельно продуманої гами, наприклад, до:

  • зеленої - світло-зелені, темно-зелені тіні;
  • блакитний - бірюзовий, фіолетовий, сірий;
  • червоною -слівовий, бежевий, медово-золотисті.

Полуободковие оправи вимагають акцент на нижньому столітті. Так макіяж буде врівноважувати відсутність нижньої частини вікна. Незалежно від величини і форми оправи вона повинна трохи прикривати брови, щоб не створювалося враження про неї як «подвійний».

Макіяж під окуляри потрібно «закріпити», використовуючи правильну базу і прозору фіксуючу пудру. Час від часу потрібно поправляти макіяж за допомогою матирующих серветок з антибактеріальним просоченням, щоб уникнути роздратування в місцях контакту оправи зі шкірою обличчя.

Візажисти радять орієнтуватися при виборі кольору тіней і помади на колір оправи: теплі кольори до теплих, а холодні - до холодних. Але ніхто не може дати чіткої інструкції - слід врахувати весь образ, цветотип жінки, індивідуальні особливості зовнішності. Експериментуйте, але слід дотримуватися помірності при використанні макіяжу. Правильно підібрана оправа - вже досить стильний аксесуар.