Information
Search

Що таке аддідаціі в контактних лінзах

З віком у людини відбуваються процеси старіння всього організму, в тому числі і органів зору. Знижується його гострота, порушується акомодація очного яблука - здатність його підлаштовуватися, подовжуючи або стискаючись при погляді вдалину або розгляді предметів поблизу.

Така патологія призводить до вікового астигматизму і вимагає для корекції 2 пар окулярів - одних для поблизу, інші для дали. Для компенсації порушень також випускають складні лінзи, як очкові, так і контактні.


Основні параметри контактних лінз

Контактні лінзи мають ряд параметрів, що полегшують підбір оптимального вироби для корекції порушень зору. Це:

  • оптична сила, яку вказують в діоптріях (D);
  • радіус кривизни;
  • діаметр лінзи;
  • форма поверхні, що прилягає до ока - сферична, асферична;
  • вид матеріалу - гідрогель, силікон-гідрогель.

Часто на упаковці контактних лінз, крім перерахованих параметрів, вказують ще один - аддідаціі, яку позначають як ADD або add.

Аддідація - що це?

Аддідація - це різниця між оптичною силою лінзи, необхідної одночасно для корекції зору поблизу і діоптріями для поліпшення зору далеко. З віком показник змінюється. Так, наприклад, у людей в 40 років аддідація становить 0,5-0,75 D, а після 65 років різниця становить 2,75-3 D.

Для того щоб не тільки дізнатися, що це за характеристика, а й визначити її величину, необхідно пройти обстеження у офтальмолога. Як визначити величину аддідаціі, залежить від оснащення кабінету офтальмолога. Різницю обчислюють за допомогою спеціальних таблиць, але результат може бути неточним.

Істинну величину можна визначити за допомогою апаратури - Ретіноскопи або бінокулярного рефрактометра. Останній метод дає найбільш точний результат.

Де купити?

Великий асортимент контактних лінз для корекції зору є в інтернет-магазині GlazOK. На сайті можна придбати складні лінзи для виправлення астигматизму. Маючи результати обстеження, покупець може проконсультуватися з менеджером сайту, і він порадить лінзи з потрібним коефіцієнтом аддідаціі. Більшість мультифокальних лінз продаються упаковками по 3 штуки і більше. Якщо у вас різні очі і ви сумніваєтеся сподобається вам ходити в таких лінзах, краще дивіться лінзи О2О2 Multifocal вони продаються поштучно.

Related Products