Information
Search

Bescon (бескон) - контактні лінзи


288.00 грн.

288.00 грн.

288.00 грн.

288.00 грн.

288.00 грн.

288.00 грн.

110.00 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Контактні лінзи Bescon   Bescon (Бескон) - корейські кольорові лінзи.

    Підприємство Bescon (Бескон) було засновано в Кореї в 1961 році. Серед азіатських фірм вона займає провідні позиції за рахунок використання в процесі виробництва інноваційних технологічних рішень. З метою удосконалення випуску продукції фірма організувала власний науковий центр, місце розташування якого - Сеул. Bescon щорічно виділяє кошти на проведення досліджень.

    Хоча підприємство і існує досить давно, воно продовжує залишатися вузьконаправленим. Його головне кредо - «Роби одне, але добре!».

    Ноу-хау для зручності і комфорту

    Продукція даного бренду славиться зручністю і комфортністю. Такі показники обумовлені:

• впровадженням ноу-хау;

• багаторічним досвідом;

• колосальним багажем знань.

    Асортимент товарів включає кольорові і м'які лінзи для корекції зору. У першому випадку пігменти використовуються на початковій стадії полімеризації, тому абсолютно не варто турбуватися щодо незручності під час носіння. Поверхня лінзи гладка і комфортна.

    Популярність Bescon (Бескон) вельми заслужена. Бренд випустив силікон-гідрогелеві лінзи третього покоління. Необхідно відзначити, що це в світі вдалося тільки 2-м підприємствам. Особливою популярністю пользуються корейські кольорові лінзи Tutti, створені на основі лінзи NewGen 38. Популярність лінзі приніс натуральний колір лінзи і достатньою довгий термін носіння.