Information
Search

Аvizor (Авізор) - розчини для лінз, зволожуючі краплі


ТОП
ТОП
-3 %
ТОП

824.00 грн. 799.00 грн.

ТОП
ТОП
ТОП
-3 %

1 008.00 грн. 977.00 грн.

-3 %

712.00 грн. 690.00 грн.

180.00 грн.

179.00 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Avizor    AVIZOR (АВІЗОР) - надійність і якість

    Компанія Avizor (Авізор) є одним з ключових виробників продукції, яку використовують для догляду за елементами для корекції зору. В асортимент безпосередньо входять:

   багатофункціональні розчини;

   різні системи очищення;

   склади в формі шипучих таблеток;

   зволожуючі засоби.

    Підприємство було засноване в Іспанії ще в 70-их роках. З перших днів свого існування фірма невпинно слідує головному принципу - впровадження наукових розробок. Тому постійно виділяються кошти на безліч різних досліджень. Свої перші кроки підприємство здійснювало як великого фармацевтичного виробника. Поступово збільшуючи обсяги виробництва, лише в 1981 році бренд зміг стати незалежною структурою.

    Флагман в своєму сегменті

    Компанія Avizor (Авізор) - перший виробник, який використовує в своїй продукції мікробіологічні ферменти. Слід зауважити ще й важливу розробку початку 90-их. Тоді була виведена формула одноступінчатої пероксидного системи, а також очищувач ферментативного типу, який почав випускатися у вигляді таблеток. При цьому для них була характерна низька токсичність. Вже в 2000 році компанія розробила розчин з системою глибокого очищення, яка виключає механічні процедури.

    Постійний контроль продукції, що випускається і впровадження все більш інноваційних рішень дозволили компанії завоювати провідні позиції серед конкурентів.

    В Україні ця компанія представила флагмани свого виробництва розчин для чутливих очей Unica Sensitive і краплі для очей Moisture Drops. Обидва продукти унікальні тим що в складі міститься гіалуронова кислота, що дозволяє посилювати зволоження очей, тим самим створюючи комфортне середовище для контактних лінз.