Information
Search

Alcon (Алкон) - контактні лінзи, розчини для лінз, пероксидні системи


ТОП
-14 %

1 855.00 грн. 1 590.00 грн.

ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
-3 %
ТОП

1 728.00 грн. 1 676.00 грн.

-3 %
ТОП
-25 %
ТОП

1 568.00 грн. 1 176.00 грн.

ТОП

1 176.00 грн.

ТОП
ТОП
Показано з 1 по 24 із 43 (всього 2 сторінок)

Alcon    Alcon - лідер у виробництві контактних лінз

    Компанія Alcon займає лідируючі світові позиції на ринку офтальмології. Контактні лінзи і розчини не єдина продукція, яку вони випускають, так само є ще хірургічне та фармацевтичне напрямки. Складно повірити що компанія, яка зараз інвестує по 5 мільярдів доларів в рік на розробку нових інноваційних препаратів, починала з маленькою аптеки. Саме з неї все почалося в далекому 1945 році в місті Форт-Уорт, в штаті Техас (США). Роберт Олександр (Robert Alexander) і Вільям Коннер (William Conner), фармацевти, відкрили аптеку, назвавши її словосполученням з початку своїх прізвищ «Алкон».

    Фахівці поєднували роботу в аптеці і розробку нових препаратів в своїй лабораторії. Завдяки результативній роботі вже в 1962 році продукція їх компанії вийшла на світовий ринок. У 1978 році всесвітньо відома швейцарська корпорація Nestle купує компанію і вкладає гроші в розробки нових офтальмологічних препаратів. З покупкою хірургічного відділення британської компанії Cooper Vision в 1989 році, Alcon зайняв лідируючу світову позицію у виробництві обладнання для хірургії ока.

    У 2000 році світ побачив перший розчин для контактних лінз, який дезинфікував і чистив лінзи без фізичного втручання, досить було покласти лінзи в контейнер з розчином. Розчин отримав назву Opti-Free Express.

    Злиття двох компаній Ciba Vision і Alcon в 2011 році дозволяє збільшити свій оборот до 10 мільярдів доларів на рік. Відповідно, з цього моменту всіма відомі Air Optix, Focus Daileis починають випускатися під торговою маркою Alcon. Каталог продукції збільшується в рази. У тому ж році випускається лінза Dailies Total 1, з унікального водоградіетного матеріалу, що дозволяє носити лінзу довше і не відчувати її при клипанні. На початку 2016 року з'явилася можливість купити ці контактні лінзи в Україні.

    На даний момент компанія продовжує інвестувати розробки нових методів лікування очних захворювань, постійно радуючи своїх прихильників новими, інноваційними продуктами відмінної якості.
    В інтернет-магазині GlazOk Ви зможете придбати цікаву Вам продукцію цього найбільшого виробника. Ціни на лінзи Alcon, як і вартість розчинів, менше ніж в оптиках міста. Ви можете завжди проконсультуватися у нас по виниклих питань.